Jasmínová voda

Cena:335 Kč včetně 21% DPH
Kód zboží: 742-200
Značka zboží:AROMEDICA

Popis zboží:

zejména vhodná pro suchou a zralou pleť, i jako přírodní deodorant...

Upřesňující popis:

Pro luxusní péči o všechny druhy pleti, zejména vhodná pro suchou a zralou pleť. Podporuje přirozené regenerační procesy v pokožce, omezuje tvorbu vrásek a udržuje pokožku v dokonalé kondici. Vrací pokožce přirozený tonus, zmírňuje podráždění pleti. Hydratuje pokožku vystavenou slunci a suchému vzduchu. Aromaterapeutický účinek jasmínové silice navodí snížení celkového napětí a stresu. Působí jako přírodní deodorant. Směs jasmínové silice, minerální vody a mořské soli pro luxusní péči o pokožku.


Účinné látky:

silice jasmínu, sůl z Mrtvého moře


Užívání:

Potřebné množství používejte přímo na pokožku. Lehce vetřete do pokožky pomocí vatového tampónu. Mírný zákal nebo usazenina není na závadu, naopak svědčí o přírodním původu výrobku.


Balení:

200 ml

GARANCE vrácení peněz

Přírodní kosmetika pro intimní chvíle i hygienu

Feminol lze použít ve sprše na lokální i celkovou péči. Použité silice napomáhají odstranit stres a únavu. Mají afrodiziakální účinek a přípravek Feminol proto lze použít i k masážím, které se stanou pro partnery vyhledávaným zážitkem. Lze jej použít i jako luxusní přírodní lubrikant.

Smluvní vývoj a výroba, výrobek na přání z čistě přírodních surovin

Rádi pro smluvního zájemce vyvineme, vyrobíme bio produkt na přání.

On-line poradna

V případě dotazů "nemoc versus přírodní kosmetika" neváhejte využít naši online poradnu, ve které odpovídá na Vaše dotazy aromaterapeut Pavel Jurič.

Chcete vědět víc? Přihlaste se

Informace z oblasti přírodních léčiv a aromaterapie. Stačí vyplnit email a tel. v našem formuláři a kliknout na "odeslat".
Google+

InstagramLogin
englishrussian
China aromedica website
Aromedica - přírodní bio kosmetika
Aromedica  ‖  Ceník interaktivní  ‖  Dopravy a platby  ‖  Napište nám  ‖  Online poradna  ‖  Byli jste spokojeni?  ‖  Články  ‖  Nepovinná registrace      Přihlásit


Sphere
Omlouváme se. Eshop je v rekonstrukci. Případné dotazy řešte na emailu expedice@aromedica.cz.

klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné

Aromedica – výrobce české přírodní kosmetiky a doplňků stravy – nabízí bio výrobky na klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné. Z aromaterapie jsou to především éterické oleje a silice, které spojením s masáží napomohou relaxaci organismu a uvolnění napětí celého těla.

Veškeré texty a fotografie je možné kopírovat pouze s písemným souhlasem společnosti Aromedica.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů Tvorba e-shopu, redakční systém, importy a exporty zboží