Křečové žíly

Vítáme Vás v naší on-line poradně.

V této poradně jsou připravené otázky a odpovědi, rozdělené dle účinku.

V jednotlivých tématech on-line poradny naleznete již zodpovězené otázky. Můžete také přidat novou otázku (díky online formuláři níže), na kterou Vám odpovíme do několika dní e-mailem. Zde pak bude otázka s odpovědí vystavena bez uvedení Vašeho jména.

Zadejte nový dotaz

Jméno:
Příjmení:
Váš e-mail:*
Téma:
Text dotazu:

Dotaz: Dobrý den. Můj manžel má delší dobu problém. na vystouplých žilách na rukách se mu začly dělat jakoby takové kuličky...opravdu to vypadá jakdyby měl v té žílé nějakou kuličku, má jich čím dál víc a od sebe zhruba čtyři centimetry... nejde to vidět pořád,jenom když má ruce namožené a žíly hodně vystouplé..Opravdu to vypadá zvláštně...nejde to vidět vždy, byl na nějakém vyšetření,užíval léky ,ale má to tam stále.V podstatě mu nic neřekli, jenom něco ,že to je možná počínající revma??? Prosím vás, nevíte co to může být? Manžel se tím opravdu trápí, možná se na to hodně soustředí,ale jak jsem to viděla, opravdu to nevypadá moc normálně...může jít o křečové žíly nebo co to může být..děkuji za odpověď

Odpověď:

pokud není jasná indikace, zkuste zvýšit příjem tekutin s vysokým obsahem výživných látek - zeleninové polévky, čisté ovocné šťávy. doporučuji zkusit masáž rukou - jemným hlazení celé dlaně a nártu ruky s pomocí přípravku Manumed zvýšit prokrvení a výměnu krve v popsaných částech, netlačit. také koupel rukou - horká a studená střídavě - pomáhá na zrychlení výměny krve v dané partii. do teplé vody přidejte citronovou silici, do studené mátovou. stačí jen tak ruce máchat, čím větší rozdíl v teplotě, tím lépe.

pokud máte podezření na křečové žíly, zjistěte stav u rodičů a důkladně prohlédněte lýtka. ale na rukách se obvykle neobjevují.

přehodnoťte stravovací návyky, životní styl a fyzickou zátěž, zde také může být příčina.GARANCE vrácení peněz

Přírodní kosmetika pro intimní chvíle i hygienu

Feminol lze použít ve sprše na lokální i celkovou péči. Použité silice napomáhají odstranit stres a únavu. Mají afrodiziakální účinek a přípravek Feminol proto lze použít i k masážím, které se stanou pro partnery vyhledávaným zážitkem. Lze jej použít i jako luxusní přírodní lubrikant.

Smluvní vývoj a výroba, výrobek na přání z čistě přírodních surovin

Rádi pro smluvního zájemce vyvineme, vyrobíme bio produkt na přání.

On-line poradna

V případě dotazů "nemoc versus přírodní kosmetika" neváhejte využít naši online poradnu, ve které odpovídá na Vaše dotazy aromaterapeut Pavel Jurič.

Chcete vědět víc? Přihlaste se

Informace z oblasti přírodních léčiv a aromaterapie. Stačí vyplnit email a tel. v našem formuláři a kliknout na "odeslat".
Google+

InstagramLogin
englishrussian
China aromedica website
Aromedica - přírodní bio kosmetika
Aromedica  ‖  Ceník interaktivní  ‖  Dopravy a platby  ‖  Napište nám  ‖  Online poradna  ‖  Byli jste spokojeni?  ‖  Články  ‖  Nepovinná registrace      Přihlásit


Sphere
Omlouváme se. Eshop je v rekonstrukci. Případné dotazy řešte na emailu expedice@aromedica.cz.

klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné

Aromedica – výrobce české přírodní kosmetiky a doplňků stravy – nabízí bio výrobky na klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné. Z aromaterapie jsou to především éterické oleje a silice, které spojením s masáží napomohou relaxaci organismu a uvolnění napětí celého těla.

Veškeré texty a fotografie je možné kopírovat pouze s písemným souhlasem společnosti Aromedica.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů Tvorba e-shopu, redakční systém, importy a exporty zboží