Přírodní florální vody

Vězte, že florální vody jsou to nejlepší z aromaterapie, co můžete denně použít pro své zdraví a potěšení. Florální voda vzniká dvěma způsoby – buď jako vedlejší čistě přírodní produkt při destilaci éterických olejů z rostlinného materiálu nebo jako přírodní  hydrolát, kde ve vodě jsou dlouhodobě rozptylovány éterické oleje různých rostlin. U obou variant se jedná o plně funkční aromaterapeutický produkt, pokud splňuje parametry právě přírodního produktu. Aromaterapeutické účinky florální vody můžeme plně využívat přímou aplikací na pokožku nebo postřikem, kde zapojujeme i čichový vjem, aniž bychom požadovaný eterický olej museli nechat odpařovat v aromalampě. Takto lze mít oblíbenou florální vodu k dispozici u sebe v kterémkoliv ročním období. Při běžných vysokých cenách přírodních a skutečně 100% eterických olejů jasmínu, růže, neroli a heřmánku, do jejichž nákupu investuje většinou jenom profesionál, se stávají v podobě florálních vod  tyto silice cenově dostupné širokému okruhu spotřebitelů. Všechny naše produkty, tedy i florální vody, mají značku BIO udělenou OAA EU (The Organic Aromatherapy Association).

 - Heřmánková voda

Heřmánková voda


Cena: 287 Kč
podporuje přirozené regenerační procesy v pokožce, zklidňuje a udržuje pleť v dokonalé kondici...
 - Jasmínová voda

Jasmínová voda


Cena: 335 Kč
zejména vhodná pro suchou a zralou pleť, i jako přírodní deodorant...
 - Neroliová voda

Neroliová voda


Cena: 335 Kč
směs silice z pomerančových květů a listů (neroli) pro luxusní péči o pokožku...
 - Levandulová voda

Levandulová voda


Cena: 246 Kč
regeneruje, zklidňuje a udržuje pleť v dokonalé kondici...
 - Růžová voda

Růžová voda


Cena: 424 Kč
růže damašská je vhodná pro suchou nebo alergickou pleť...
Tato bylina a její éterický olej patří k nejpoužívanějším v aromaterapii. Její voda nese všechny tyto univerzální vlastnosti v péči o psychiku a tělo. Chová se jako analgetiku, antiseptikum a antibiotikum. Je ideálním přípravkem na léčbu popálenin (i od slunce), dermatitid, hojení ran a předcházení vzniku jizev. Takže tuto vodu můžete použít jako osvěžující a zklidňující tonikum, přípravek na ošetření pleti v létě, po zraněních a operacích, při nachlazení a katarech. Při bolestech hlavy postřikujte obličej i kštici. Bolesti svalů a kloubů zmírníte pravidelným postřikem a masáží touto vodou. Výborně vám poslouží při menstruaci a premenstruačním syndromu. Ocení jí také rodičky v předporodním stadiu. U nemluvňat a novorozenců je neocenitelná její zklidňující a dezinfekční vlastnost. Podporuje růst nových buněk a regeneruje pleť stejně, jako aktivně brání vzniku akné a jeho šíření, či vzniku jizev po jeho likvidaci. Úspěšně odpuzuje hmyz a ničí plísně.

Použití
 - Růžová voda - 500 ml
navodí pocit uvolnění, zklidnění a dobré nálady...
 - Růžové sérum na oční okolí - 15 ml
Luxusní sérum na oční okolí s éterickými oleji růže, santalu,
mythy a pačuli. Olej z šípkové růže, růžového vosku
a růžové vody. Sérum pozitivně působí na jemnou pokožku
kolem očí. Podporuje pružnost a vláčnost pokožky.
Použití: Naneste v tenké vrstvě na odlíčenou a umytou pleť
očního okolí, lehce vklepejte.

GARANCE vrácení peněz

Přírodní kosmetika pro intimní chvíle i hygienu

Feminol lze použít ve sprše na lokální i celkovou péči. Použité silice napomáhají odstranit stres a únavu. Mají afrodiziakální účinek a přípravek Feminol proto lze použít i k masážím, které se stanou pro partnery vyhledávaným zážitkem. Lze jej použít i jako luxusní přírodní lubrikant.

Smluvní vývoj a výroba, výrobek na přání z čistě přírodních surovin

Rádi pro smluvního zájemce vyvineme, vyrobíme bio produkt na přání.

On-line poradna

V případě dotazů "nemoc versus přírodní kosmetika" neváhejte využít naši online poradnu, ve které odpovídá na Vaše dotazy aromaterapeut Pavel Jurič.

Chcete vědět víc? Přihlaste se

Informace z oblasti přírodních léčiv a aromaterapie. Stačí vyplnit email a tel. v našem formuláři a kliknout na "odeslat".
Google+

InstagramLogin
englishrussian
China aromedica website
Aromedica - přírodní bio kosmetika
Aromedica  ‖  Ceník interaktivní  ‖  Dopravy a platby  ‖  Napište nám  ‖  Online poradna  ‖  Byli jste spokojeni?  ‖  Články  ‖  Nepovinná registrace      Přihlásit


Sphere
Omlouváme se. Eshop je v rekonstrukci. Případné dotazy řešte na emailu expedice@aromedica.cz.

klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné

Aromedica – výrobce české přírodní kosmetiky a doplňků stravy – nabízí bio výrobky na klouby, celulitidu, křečové žíly, ústní dutinu, intimní hygienu, vlasy, akné. Z aromaterapie jsou to především éterické oleje a silice, které spojením s masáží napomohou relaxaci organismu a uvolnění napětí celého těla.

Veškeré texty a fotografie je možné kopírovat pouze s písemným souhlasem společnosti Aromedica.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů Tvorba e-shopu, redakční systém, importy a exporty zboží